Witamy na stronie Audyt E.C.G.

    Oferta         Kontakt    

Oferta

Audyt E.C.G. oferuje firmom, instytucjom publicznym i klientom indywidualnym szeroki zakres usług audytorskich, w szczególności między innymi:

  • Outsourcing audytorski,
  • Audyt wybranych obszarów działalności merytorycznej,
  • Budowanie systemów audytu wewnętrznego i ładu korporacyjnego (corporate governance),
  • Analizy i opracowania audytorskie,
  • Doradztwo, szkolenia i warsztaty merytoryczne.

Na życzenie naszych Klientów koordynujemy i realizujemy też inne – indywidualne projekty i usługi. Szczegółowe zapytania ofertowe prosimy o kierowanie do Biura Obsługi Klienta na adres e-mail: ecg-audyt@wp.pl

W ramach outsourcingu audytorskiego, wspierając i weryfikując poszczególne obszary działalności merytorycznej, proponujemy osiągnięcie wielu wymiernych korzyści ekonomicznych, w szczególności koncentrację pracodawcy na podstawowej działalności, kluczowych zadaniach firmy, uzyskanie dostępu do najnowocześniejszej technologii, podwyższenie jakości pracy, bezpieczeństwa danych, rentowności i konkurencyjności - przy zachowaniu weryfikacji, redukcji formalności, obowiązków pracowniczych, ryzyka i kosztów pracy.

Zapewniamy najwyższą jakość naszych usług, atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zadań. Dla naszych nowych i stałych Klientów oferujemy też promocje, rabaty i programy lojalnościowe. Praca na sukces naszych Klientów jest dla nas najwyższym dobrem.

Serdecznie zapraszamy...

Powrót Czytaj  dalej