Witamy na stronie Strategia E.C.G.

    Oferta         Kontakt    

O nas/o Firmie

Strategia E.C.G. jest wyodrębnioną częścią MCEE Economic Consulting Group Spółka z o.o. – grupy kapitałowej działającej w obszarze specjalistycznego doradztwa strategicznego, organizacyjnego i gospodarczego dla przedsiębiorców i instytucji publicznych. Działalność naszej grupy jest ugruntowana długoletnim rozwojem i doświadczeniem zawodowym zespołu osobowego tworzącego naszą organizację.

Strategia E.C.G. zapewnia obsługę strategiczną naszej organizacji i świadczy usługi zewnętrzne dla firm, instytucji publicznych i klientów indywidualnych, a w szczególności m.in.: outsourcing strategiczny, nadzór nad realizacją strategii rozwojowych, opracowanie strategii rozwojowych, optymalizacji i biznesplanów, tworzenie, przekształcenia, fuzje i podział przedsiębiorstw, restrukturyzacje przedsiębiorstw w sferze organizacyjnej, prawnej, ekonomicznej i personalnej, wsparcie i doradztwo w zarządzaniu przedsiębiorstwem, wdrażanie systemów jakości, budowanie ładu korporacyjnego (corporate governance), analizy, opinie i opracowania strategiczne oraz doradztwo, szkolenia i warsztaty merytoryczne.

Nasi specjaliści dysponują zasobami fachowej wiedzy i praktyki. Odpowiednie przygotowanie i doświadczenie merytoryczne pozwala nam na wykonywanie najwyższej jakości usług w zakresie obsługi strategicznej.

Jesteśmy organizacją ukierunkowaną na stosowanie najlepszych i sprawdzonych standardów zarządzania, technologii i jakości świadczonych usług. Wyjątkowy poziom naszych usług zapewnia profesjonalny zespół wykwalifikowanych, certyfikowanych, doświadczonych i sprawdzonych specjalistów.

Wprowadzony i niezawodny system zarządzania dokumentacją, specjalistycznymi bazami danych i archiwizacją zasobów zapewnia naszym Klientom uwzględnienie ich indywidualnych potrzeb, najwyższy poziom świadczonych usług oraz długotrwały i nieograniczony dostęp do wykonanych prac. Na bieżąco monitorujemy też opinie naszych Klientów.

Gwarantujemy poufność i zachowanie tajemnicy zawodowej powierzonej dokumentacji i wykonanych prac oraz ich całkowite bezpieczeństwo.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Zapewniamy najwyższą jakość naszych usług, atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zadań. Dla naszych nowych i stałych Klientów oferujemy też promocje, rabaty i programy lojalnościowe.

Dostarczanie najlepszych rozwiązań biznesowych i praca na sukces naszych Klientów jest dla nas misją. Dlatego najlepsze kompetencje, rzetelna praca, nieprzerwany rozwój zawodowy i budowanie dobrych relacji pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. A pełne zadowolenie i sukces naszych Klientów jest dla nas najwyższym dobrem.

Serdecznie zapraszamy…

Powrót Czytaj  dalej