Witamy na stronie Biura Tłumaczeń E.C.G.

    Oferta         Kontakt    

O nas/o Firmie

Biuro Tłumaczeń E.C.G. jest wyodrębnioną częścią MCEE Economic Consulting Group Spółka z o.o. – grupy kapitałowej działającej w obszarze specjalistycznego doradztwa strategicznego, organizacyjnego i gospodarczego dla przedsiębiorców i instytucji publicznych. Działalność naszej grupy jest ugruntowana długoletnim rozwojem i doświadczeniem zawodowym zespołu osobowego tworzącego naszą organizację.

Biuro Tłumaczeń E.C.G. zapewnia obsługę translatorską naszej organizacji i świadczy usługi zewnętrzne dla firm, instytucji publicznych i klientów indywidualnych, a w szczególności m.in.: outsourcing tłumaczeń, tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i poświadczone przez tłumaczy przysięgłych oraz tłumaczenia audiowizualne, przeprowadzamy też weryfikacje, korekty i redakcje tekstów.

Na potrzeby organizacji oraz naszych Klientów zapewniamy obsługę i wykonujemy tłumaczenia zwykłe oraz specjalistyczne. Nasi tłumacze, pracujący w kraju i za granicą, dysponują zasobami wiedzy filologicznej i zaawansowanej terminologii. Podczas przekładu wysokospecjalistycznych dokumentów i materiałów korzystamy też z pomocy konsultantów wielu różnych specjalności. Odpowiednie przygotowanie i doświadczenie merytoryczne pozwala nam na wykonywanie najwyższej jakości tłumaczeń specjalistycznych w zakresie między innymi ekonomii, finansów, rachunkowości, prawa, medycyny, farmacji, inżynierii, budownictwa, mechaniki, elektroniki, energetyki, informatyki i rolnictwa.

Biuro Tłumaczeń E.C.G. wykonuje przede wszystkim kompleksowe tłumaczenia w zakresie sześciu podstawowych języków europejskich, w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim. Realizujemy też ogólne i specjalistyczne tłumaczenia w innych najbardziej rozpowszechnionych i stosowanych językach Europy, Azji i Afryki.

Jesteśmy organizacją ukierunkowaną na stosowanie najlepszych i sprawdzonych standardów zarządzania, technologii i jakości świadczonych usług. Wyjątkowy poziom naszych usług zapewnia profesjonalny zespół wykwalifikowanych, certyfikowanych, doświadczonych i sprawdzonych tłumaczy oraz konsultantów wielu specjalności.

Wprowadzony i niezawodny system zarządzania dokumentacją, specjalistycznymi bazami danych i archiwizacją zasobów zapewnia naszym Klientom uwzględnienie ich indywidualnych potrzeb, najwyższy poziom świadczonych usług oraz długotrwały i nieograniczony dostęp do wykonanych tłumaczeń. Na bieżąco monitorujemy też opinie naszych Klientów.

Gwarantujemy poufność i zachowanie tajemnicy zawodowej powierzonej dokumentacji i wykonanych tłumaczeń oraz ich całkowite bezpieczeństwo.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, prowadzimy też dyżury wieczorne i weekendowe.

Zapewniamy najwyższą jakość naszych usług, atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zadań. Dla naszych nowych i stałych Klientów oferujemy też liczne promocje, rabaty i programy lojalnościowe.

W pracy zawodowej doceniamy znaczenie najwyższej jakości tłumaczeń i podzielając słowa Friedricha von Gentza z XVIII wieku: „ile to trudności i nieporozumień można by uniknąć, ile czasu oszczędzić, oddając sprawy w zaufane ręce tłumacza”, proponujemy Państwu profesjonalne redakcje i przekłady lingwistyczne.

Praca na sukces naszych Klientów jest dla nas misją. Dlatego najlepsze kompetencje, rzetelna praca, nieprzerwany rozwój zawodowy i budowanie dobrych relacji pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. A pełne zadowolenie i sukces naszych Klientów jest dla nas najwyższym dobrem.

Serdecznie zapraszamy…

Powrót Czytaj  dalej